SUPORT TV DE PERETE 23-43INCH CABLETECH
SUPORT TV DE PERETE 23-43INCH CABLETECH | wauu.ro
Descriere:
Utilizare : televizoare LCD
Montare: Pe perete
Tip suport: Mobil
Dimensiune ecran: 23” – 43”
Capacitate maximă de încărcare: 30 kg
Standarde VESA: 100×100, 100×200, 200×100, 200×200
Reglare verticală: +5° ~ -10°
Reglare orizontală: +90° ~ -90°
Distanță față de perete: 50 ~ 202 mm
Nivela: Nu
Gestionare cabluri: Da
Potrivit pentru ecrane curbate: Da
Blocare antifurt: Nu
Material: Oțel
Finisaj suprafață: Vopsit în câmp electrostatic
Culoare: Negru
Include: Șuruburi de montare
Dimensiuni: 202 x 230 x 230 mm
Stoc epuizat
Add to Wishlist
SKU: UCH0201-1 Categorii: Suporturi TV, TV, electronice & foto
  • Distribuie pe Facebook
  • Distribuie pe Google Plus
  • Descriere
  • Informații suplimentare
  • Recenzii (0)
Utilizare : televizoare LCD Montare: Pe perete Tip suport: Mobil Dimensiune ecran: 23” – 43” Capacitate maximă de încărcare: 30 kg Standarde VESA: 100×100, 100×200, 200×100, 200×200 Reglare verticală: +5° ~ -10° Reglare orizontală: +90° ~ -90° Distanță față de perete: 50 ~ 202 mm Nivela: Nu Gestionare cabluri: Da Potrivit pentru ecrane curbate: Da Blocare antifurt: Nu Material: Oțel Finisaj suprafață: Vopsit în câmp electrostatic Culoare: Negru Include: Șuruburi de montare Dimensiuni: 202 x 230 x 230 mm
Marca
Cabletech
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.
Cart
Related Products
MEGAFON DH09 240MM 25W | wauu.ro
Audio HI-FI & ProfesionaleMegafoanePATV, electronice & foto
MEGAFON DH09 240MM 25W